Doručenie do Veľkej noci garantujeme pri objednávkach vytvorených do 7.4. / 19:00

Milan Dubec spúšťa nový projekt. Potravinami chce zásobovať ľudí.

Žilina, 20. marca 2020 - Zakladateľ úspešných online projektov Azet.sk, Aktuality.sk, či Bistro.sk rozbieha novú službu. Nákup.sk vám do dvoch dní bezkontaktne doručí balíky základných potravín zo skladu priamo domov. Ich cena je pritom rovnaká, akú by ste zaplatili v obchode. Nákup.sk prijíma objednávky od dnes, prvé nákupy budú doručené v utorok 24. marca.

“Mnoho ľudí je v súčasnosti v karanténe alebo chcú zostať v bezpečí svojho domova. Donášky potravín sú preto preťažené a doručenie môže trvať aj týždne. Chceme týmto ľuďom pomôcť. Vďaka vysokému nasadeniu ľudí zo slovenských firiem - Reinoo, PRETO - Ryba Žilina, GoodRequest a PARADIGMA - sme dokázali za menej ako týždeň pripraviť službu, ktorá vie doručiť tisíce nákupov každý deň,” hovorí Milan Dubec, zakladateľ Nákup.sk a dodáva: “Výhodou služby je aj to, že nákup môžete objednať nielen sebe, ale aj vašim rodičom, či blízkym.”

Služba Nákup.sk je aktuálne dostupná v Bratislave, Košiciach a Žiline. Nákupy sú balené vopred, čo zabezpečí rýchlosť a bezpečnosť doručenia. Všetky nákupy do 20:00 budú doručené do dvoch pracovných dní. Celá donáška je bezkontaktná - platba prebieha online po zadaní objednávky a kuriér vám následne zavolá pred doručením a nákup nechá pri prvých dverách keď mu poviete číselný kód.

Tím služby Nákup.sk aktuálne pracuje na rozšírení služby do ďalších slovenských miest. Okrem trvanlivých potravín do ponuky čoskoro pribudnú aj vegetariánske a bezlepkové nákupy, ale aj ovocie a zelenina a samozrejme aj hygienické potreby.

Viac informácií nájdete na stránke nakup.sk (www.nakup.sk) a na Facebooku (https://www.facebook.com/nakup.sk).

 

---

O službe Nákup.sk

Nákup.sk je iniciatívou firiem Reinoo, PRETO - Ryba Žilina, GoodRequest a PARADIGMA. Jej myšlienkou je dať ľuďom možnosť nakúpiť základné potraviny z bezpečia svojho domova. Ponúka vopred pripravené balíčky, ktoré dokáže doručiť vo veľkých množstvách do dvoch dní. Na zvýšenie bezpečnosti je možná iba online platba, donáška následne prebieha bezkontaktne. Cena je porovnateľná s pultovými cenami v obchodoch, marža je použitá na pokrytie nákladov na prípravu a distribúciu nákupov. Služba je aktuálne dostupná v Žiline, Košiciach a Bratislave.

 

Kontakt pre médiá:

Pavol Magic

pavolmagic@gmail.com