Doručenie do Veľkej noci garantujeme pri objednávkach vytvorených do 7.4. / 19:00

Časté otázky

1. Kam si môžem nákup objednať? 

  Kamkoľvek. :-) Trvanlivé potraviny, ovocie a zeleninu ti doručíme v rámci Slovenska do každého mesta i dediny. Výnimkou sú mrazené a chladené produkty, ktoré aktuálne doručujeme do krajských miest. Objednať môžeš k sebe aj k blízkym. 

  2. Je hodnota nákupu limitovaná? 

  Minimálna hodnota nákupu je 15€. Ak nakúpiš nad 30€ privezieme ti ho zadarmo. :-)

  3. Kedy mi bude nákup doručený?

  Objednávky vytvorené do 20:00 doručujeme do dvoch pracovných dní. V prípade veľkého počtu objednávok sa môže dodávka spomaliť, ale ak sa to stane, budeme Ťa informovať. Cez víkendy zatiaľ nedoručujeme.

  4. Ako sú nastavené ceny produktov?

  Ceny sa snažíme udržiavať na úrovni bežných pultových cien v potravinách. Ponuku pravidelne aktualizujeme podľa spätnej väzby od zákazníkov. :-)

  5. Ako budú chránení kuriéri a zákazníci?

  Zásielku kuriér donesie až k prvým dverám. O všetkom Ťa bude telefonicky informovať. Budeš vedieť, že je na ceste, a aj to, že ťa čaká s balíčkom pri dverách. Kuriér sa bude snažiť dodržiavať podľa možností ochrannú zónu 3-4 metre, a nadviaže vizuálny kontakt so zákazníkom, ktorý mu potvrdí číselným kódom, že objednávka je určená jemu a môže si ju prevziať. Nebude dochádzať k priamemu kontaktu. Kuriéri budú mať rúška a rukavice. Na začiatku a konci smeny sa každé auto dezinfikuje.

  6. Čo znamená pri produkte poznámka o tom, že niektoré produkty sa môžu nahradiť? 

  Produkty v e-shope sú od mnohých dodávateľov. Tí majú na skladoch isté zásoby svojich produktov. Ak by sme teda nemali k dispozícii napr. niťovky, ktoré vidíš na obrázku, nahradíme ich niťovkami od inej značky. Balíček ti tak odíde rýchlo a bez toho, aby sme spomedzi X produktov museli na jeden čakať. Vždy to však bude porovnateľný produkt. 

  7. Pripravujete aj ďalšie produkty?

  Áno, čoskoro! :-) Počas prvého týždňa sme začali s trvanlivými potravinami. V druhom týždni pribudli chladené produkty. V treťom týždni fungovania bola ponuka rozšírena o 90 produktov vrátane bezlepkových a mrazených dobrôt. 
  Intenzívne teda pracujeme na rozširovaní ponuky. O ďalších novinkách v ponuke budeme informovať na našom Facebooku a prostredníctvom newslettera.

  8. Pripravujete aj verziu pre vegetariánov, či ľudí s potravinovými alergiami?

  Áno! :-) Ponuku pre bezplepkovú diétu a ponuku výrobkov bez živočíšneho pôvodu pomaly, ale isto rozširujeme. Sleduj nás na Facebooku, tam budeme o každom novom balíčku informovať.