Doručenie do Veľkej noci garantujeme pri objednávkach vytvorených do 7.4. / 19:00

Čo je nakup.sk a ako funguje?

Nakupovať bezpečne z domu, za ceny ako v obchodoch
a bez dlhého čakania na doručenie základných potravín. 
To je myšlienka projektu Nákup.sk.

Ahoj, ďakujeme, že si sem zavítal/a. Sme Nákup.sk. :) 

V našej ponuke nájdeš balíčky potravín, samostatné produkty a aj iné nevyhnutnosti. Takýto koncept nám umožňuje pripraviť veľkú časť vopred a tak skrátiť čas medzi objednaním a doručením k Tebe. Zároveň ti chceme poskytnúť priestor na výber toho čo potrebuješ. Vďaka tejto kombinácií môžme obslúžiť čo najväčšie množstvo ľudí, ktorí sú v domácej karanténe, či sa doma zdržujú preto, že sa rozhodli správať zodpovedne, alebo sa tam cítia v bezpečí. 

Balíčky aj ponuka samostatných potravín je navrhnutá tak, aby bolo možné vytvoriť nákup pre jednotlivcov aj rodiny na dlhší čas bez potreby častých objednávok či osobných návštev predajní. Stačí si vybrať čo vyhovuje Tebe, Tvojej rodine, alebo blízkym. :-)

Snažíme sa, aby sa ceny u nás pohybovali na úrovni pultových cien v predajniach. Úhrady prebiehajú iba online a vyzdvihnutie zásielky bez stretnutia s kuriérom. 

Ako nakup.sk funguje?

Celý proces je tak jednoduchý a rýchly, že sa dá zhrnúť do 3 krokov. 

  1. Vyber si balíčky a produkty. Výber sme zostavili tak, aby si si vybral, ak máš komoru úplne prázdnu, no aj keď chceš zásoby iba doplniť. Vyberieš si ak ich objednávaš starej mame, ktorá je v byte sama, ale aj pre rodinu, ktorá sa rozhodla nakúpiť si, odísť z mesta a tráviť toto obdobie na samote pri lese. 
  1. Svoj nákup zaplať online. Platba kartou je aktuálne bezpečnejšia, a preto sa dá platiť iba takto. Chrániš tak seba, kuriéra, aj ďalších ľudí. Po objednávke obdržíš email s informáciou, kedy približne sa k tebe balíček dostane. Čas závisí od množstva vytvorených objednávok. 
  1. Počkaj na email a SMS/telefonát od kuriéra. Čokoľvek sa s tvojou objednávkou udeje,  budeš to vedieť. O novinkách zo skladu ťa informujeme mailom, kuriér ťa zas bude kontaktovať telefonicky. Zásielku Ti doručí pred prvé dvere. Tam si po jeho odchode svoj nákup vyzdvihneš. 

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky skús nájsť odpoveď TU
Nepodarilo sa ti ju objaviť? Spýtaj sa na našom call centre. +421-2-32195588

A ako nakup.sk vznikol? 

Tím Nákup.sk tvoria štyri slovenské firmy. Každá prispela k vzniku tohto projektu ako odborník "vo svojom fachu". Spoločnými silami sme za 3 dni vytvorili koncept štandardizovaných balíčkov. 
Nazreli sme do vlastných chladničiek a komôr. Na bežné fungovanie doma, kde sa teraz (veríme že všetci) sústredíme, tam toho veľa nebolo. Zamysleli sme sa preto nad tým, čo nám chýba a čo môže chýbať napríklad aj u teba doma. Voilá! A vznikol Nákup.sk. :-)